Atkı ve Örgü Düzelticileri

Orthomat FMC-15

Orthomat FMC-12

FMC düzeltme otomatiği Orthomat’ ın kalbi ve beynidir. Düzeltme işlemini sağlayan optik tarayıcı sistem ile elektronik kumandadan oluşur.

Düzeltme otomatiği mevcut düzeltme makinelerine de bağlanabilir. Aynı zamanda atkı sıklığını belirleme fonksiyonuna da sahiptir.

Orthomat MFRC

Orthomat MFRC/DFRC

Modern teknoloji içerisinde klasik düzeltme üniteleri.
Hassas düzeltme ünitesine bağlı “Akıllı” tarama sistemi atkı bozukluklarını en hızlı şekilde belirler ve düzeltir.
MFRC düzeltme makinesi her türlü atkı eğriliklerini düzeltir.
1000 – 5000 mm çalışma enleri için üretilir. Halı gibi ağır malların düzeltilmesinde kullanılan tipi de mevcuttur.

Orthomat GRFMC

Orthomat GRFMC

Güçlendirilmiş model.
Geniş en nedeni ile ağır çalışmal şartları (örneğin halı) veya belirli atkı eğrlik oranına sahip sık dokulu tekstil (örneğin denim) güçlü modeller gerektirmektedir.
Şase, rulman ve silindirler ağır yük ve çalışma şartlarına uygun asarlanmıştır. Max. çalışma eni 5500 mm ye kadar üretilmektedir.

Orthopac RVMC-15

Orthopac RVMC/REMC

Orthopac düzeltme makinesi ORTHOMAT ile OPTIPAC proses kontrol sisteminin fonksiyonelliğini bir makinede birleştirmektedir. Ana modellerde, aynı fonsiyonellikte belirgin maliyet tasarrufu sağlar.

Orthopac GRVMC

Orthopac GRVMC

Atkı düzelticilerin jumbosu GRVMC yüksek güçlerin ve gerilimlerin oluştuğu ağır ürünler için tasarlanmıştır. Özellikle Denim kumaşlar için sunulmaktadır.

Orthopac CRVMC

Orthopac CRVMC

Halı gibi ağır ürünlerde 5400 mm çalışma enine kadar kullanılır, optik sensörlerin yanı sıra ilaveten konulabilen kameralarla da desen takibi yapılabilmektedir. 3 kN’ a kadar gerilimlerin oluştuğu ürünler için idealdir.
Orthomax RFMB

Orthomax RFMB

Asimetrik eğiklikler tekstil üretiminde oldum olası baş ağrıtmıştır. İğneli atkı düzeltici ile atkıya verilen gerilim sayesinde atkı orjinal pozisyonuna getirildikten sonra elektronik atkı düzeltici ile komple düzeltilerek
şaşırtıcı sonuçar elde edilmektedir.